Dušo kabinos

ClearShield apsauga

Pagrindinė dušo kabinos sienelių ir stiklinių dušo lentynėlių grėsmė – kietas vanduo bei drėgmė. Nuolatinė drėgmė sukuria palankią aplinką daugintis bakterijoms, kurios nepastebimos plika akimi, todėl yra sunkiai aptinkamos ir panaikinamos. Kietame vandenyje yra mineralų (kalkių) ir druskų, kurios kaupiasi ant stiklo paviršiaus, sukuria negražiai atrodančius vandens taškus bei jų nubėgimo linijas. Šarminės nuosėdos pažeidžia dušo sieneles, jos praranda savo orginalų skaidrumą, švarumą ir matomumą, tampa šiurkščios bei apkalkėjusios, jas sunku kruopščiai nuvalyti.  Ilgainiui, neapsaugotom dušo sienelių stiklui, padaroma nebepataisoma žala.

Dušo sienelės ir lentynėles galima apsaugoti su ClearShield sistema, kuri stiklą padaro nelimpantį ir atsparų kalkių kaupimuisi, kieto vandens apnašoms ir kitokiems taršalams. Dušo sieneles žymiai lengviau nuvalomos, sutaupote laiko ir energijos. Stiklas atrodo kaip naujas, nes išsaugo pirminę išvaizdą. Apsauga neleidžia kauptis kalkėms, todėl tarp valymų stiklas atrodo gerokai švaresnis ir skaidresnis. Antibakterinė apsauga aplinką paverčia higieniškesne.

ClearShield chemiškai prilimpa prie stiklo paviršiaus ir veikia kaip ilgailaikis apsauginis barjeras. Jis neleidžia kauptis kalkėms ant stiklo paviršiaus. ClearSheald'o dušo apsaugos speciali formulė suteikia aukštesnį atsparumą dviems didžiausiams priešams: drėgmei ir šarmams.
duso kabina
Dušo sieneles padengti Clearshield naudinga, nes:

- Padengimas yra lengvas ir saugus
- Apsauga yra ilgalaikė
- Išlaikoma pirminė dušo sienelių išvaizda
- Dušo sienelės bus pastebimai lengviau nuvalomos, sutaupysite laiko ir išlaidų
- Sumažės kalkių ir kitokių teršalų kaupimąsis, stiklas išlieka skaidrus žymiai ilgiau
- Padidės apsaugo nuo bakterijų dauginimosi, aplinka taps kur kas labiau higieniškesnė