ClearShield: Dažniausiai Užduodami Klausimai

ClearShield: kas tai?
ClearShied stiklas – tai unikalus savo savybėmis aukštos kokybės stiklas, kuris išlieka toks pats, kaip tą dieną, kai buvo įsigytas. ClearShield stiklas garantuoja skaidrumą, švarumą ir ilgalaikį efektą.

Kaip veikia ClearShield?
 ClearShieldveikia panašiai, kaip nelipnus teflonins kepimo paviršius:
• Daug kartų lengviau valomas – nereikia naudoti sveikatai ir aplinkai pavojingų chemikalų, braižančių kempinių ir kitų ypač stiprių valymo priemonių;
• Apsaugo stiklą nuo dėmių, nešvarumų ir spalvos pasikeitimo – ilgiau išlaiko stiko išvaizdą tarp valymų kaip naujo.
• Ilgiau išlaiko stiklo švarų ir blizgantį – pagerindama bendrą išvaizdą, eksplotacines savybes ir vartotojo pasitenkinimą!

Kaip ilgai išlieka efektas?
Su paprasta ir ekonomiška priežiūros programa. ClearShied atrodo ir veikia kaip naujas visą naudojimo laikotarpį.

Kaip veikia priežiūros programa ir koks jos tikslas?
Priežiūros programą sudaro:
1. Rutininė priežiūrėo su valymo priemonėmis, skirtomis pagerinti ClearShied stiko išvaizdą ir ekspotacines savybes.
2. „Kondicionierius“ naudojamas periodiškai, kad atkurti ClearShield stiko apsauga, po ilgo priešiško stiklui atmosferos ir žmogaus veikos poveikio.
3. Atnaujinimas – atstato ClearShield stiklo savybes baigiantis apsaugo gyvavimo laikotarpiui ir grąžina apsaugą į pirmalaikę jos būseną.

Kas kiek laiko reikia atnaujinti ClearShield stiklą?
Naudojantis rekomenduojama priežiūros programa ClearShield stiklas išlaiko savo savybes vidutiniškai iki 10-ties metų.

Kaip sukuriamas ClearShield stiklas?
Naudojant specialų procesą – ClearShield sistemą, kuri paverčia įprastinio stiklo paviršių į ne-lipnų, lengvai valomą. Ši sistema sukuria invertiška paviršių daugumai medžiagų.

Kur šis procesas atliekamas?
 ClearShieldsistema gali būti panaudojama stiklo gamybos vietoje, stiklo apdirbimo ceche arba jau ant egzistuojančių objektų: pastatų, laivų etc

Ar ClearShield sistema turi įtakos stiklo spalvai, optinėms savybėms ar šviesos pralaidumui?
Ne, ClearShield sistema užtikrina, kad stiklas išlaikytų pirmines savo savybes ilgesnį laiką.

Ar ClearShied stiklą reikia valyti?
Taip, kaip ir nelimpančią kepimą dangą, ClearShield stiklą reikia valyti. Tačiau valymui nereikia naudoti stiprių chemikalų, o valyti reikia per-pus rečiau.

Kiek kainuoja ClearShield stikas?
Viskas priklauso nuo to, kur šis stiklas yra pagaminamas. Pigiausias būdas kurti ClearShield stiklą yra stiklo fabrike, kur didžiąją dalį kainos sudaro pasirinktas stiklas ir jo gamybos būdas.
Norint renovuoti esamą statinį ClearShield stiklu, kaina itin priklauso nuo darbo ir technologinių kaštų.

Ką daryti, jeigu stiklai jau sudėti ir susitepę/pakeitę spalvą?
Stiklą, kuris jau prarado savo pirminę išvaizdą, ClearShield sistema renovuoja ir grąžiną jam buvusį skaidrumą  ir apsaugą. Tuomet belieka naudoti rekomenduojamą priežiūros programą, kad užtikrinti maksimalų sistemos efektyvumą.

Priežiūros programa užtikrins, kad ClearShield stiklas atrodytų ir atliktų savo užduotį be priekaištų – praleistų šviesą ir šilumą į mūsų aplinką, visą stiklo naudojimo laiką.

Kas gali turėti neigiamos įtakos ClearShied stiklui?
Kaip nelipni kepimo danga, ClearShield nesutaria su stipriais chemikalais, šiurškščiomis valymo priemonimis. Tačiau šios priemonės yra nereikalingos, nes viena iš pagrindinių ClearShield stiklo savybių yra lengvai valomas paviršius.

Ar gali būti ClearShield sistema naudojama skaidriam plastikui: akrilui ir polikarbonatams?
Ne. Deja, ClearShield sistema veikia tik su stikliškais paviršiais – stiprių ryšių dėja ClearShield susijungia molekuliniais ryšiais tik su tam tikra keramika, porcialianu ir, beabejo, stiklu. ClearShield tiesiog nusiplauna nuo kitų paviršių.

Kaip valyti ClearShield stiklą?
Nuolatinį priežiūrą geriausią atlikti su mūsų rekomenduojamomis ir specialiai ClearShield stiklui sukurtomis priemonėmis. Tik tuomet galima teigti, kad jūsų stiko paviršius išsaugos visas gerąsias savo savybės visą naudojimo laiką.

Ar būtina naudoti tik specialiai ClearShield stiklui sukurtas priemones?
ClearShield priežiūros programos produktai yre rekomenduojami, nes yra sukurti specialiai ClearShield stiklui, maksimaliaim efektui išgauti. Kiti valymo produktai gali būti naudojami valyti ClearShield stiklui. Būtina nepamiršti, kad negalima naudoti abrazyvių, šiurkščių priemonių, stiprių šarminių chemikalų, plėvelę ar tepalines dėmes paliekančius produktų. Dėl tokių produktų naudojimo pasikonsultuokite su mumis.

Ar šį produktą galima naudoti ant automobilio stiklo?
ClearShield stiklą galima naudoti ant automobilio stiklo, tačiau ne visi automobilių stiklai gali atlaikyti stiklo renovaciją. Tuo atveju stiklas būtų negrįžtamai sugadintas.

Ar ClearShield sistema  sustabdo kondensaciją ant stiklo?
Ne, ClearShield stiklas nesustabdo kondensacijos.